TelefonickáPodpora
Telefonická
+420 325 519 090

Telefonická podpora produktu Smart4Web v pracovní dny od 7:30 do 16:30.
Nebo individuálně po dohodě s osobním konzultantem.

Hlášení závad a požadavků

Hlášení závad a požadavků lze zasílat pouze na emailovou adresu podpora@m2000.cz

V rámci zkvalitnění Podpory nelze jiný způsob hlášení akceptovat a takto podaná hlášení nelze zařadit do řešení.

Děkujeme za pochopení.

ERP hosting

Představte si ERP řešení, kdekoliv na světě. Vaše Objednávky, Faktury, Skladové karty, složky spojených dokumentů přístupné odkudkoliv. Zabepečené proti útoku, chráněné a zálohované, vždy funkční z jakéhokoliv počítače.

Proč?

Protože firemní IT není hračkou pro uživatele, ale stejně jako firemní vůz, telefon či výrobní linka je nástrojem pro fungování Vaší společnosti. Na auto spoléháte. Nastartuji a jede. Na telefon spoléháte. Vytočíte číslo a volá. Na It chcete také spoléhat. Vždy se chcete připojit k informačnímu systému; přečíst si maily, otevřít a vytisknout dokument. Je nemilým zvykem do počítačů nainstalovat kdejakou aplikaci pro "zrychlení" práce; počítač pak nejede. Hodiny čekáte na opravu, po reinstalaci jsou jiné ikony; nejede tiskárna a nemáte tam důležitou aplikaci. A stojí to peníze. Peníze za práci technika. A peníze za Váš čas, vždyť nepracujete. Neobchodujete. Nevyrábíte. Čekáte. Přitom IT stojí tolik peněz. Za práci, za počítače, za servery a chce pořád více a více.

Zkusme to jinak.

Jeden partner. Jasně dané náklady na uživatele. A jasná garance a fungující aplikace. Žádné servery, žádné nové, rychlejší stanice. A platba pouze za přístup, který opravdu využíváte.

Všechno prostředí běží u nás, na našich serverech. Připojené do internetu a samozřejmě zabezpečené. Vaše počítače, notebooky či tencí klienti se připojují k těmto serverům pomocí zabezpečených "tunelů". Vše je uloženo, zálohováno a zabezpečeno u nás, pod přímým dozorem našich techniků; ochotných kdykoliv pomoci.

Skrytá architektura

Technika, kterou nevidíte a která Vám celý tento konfort poskytuje je profesionální řešení na produktech společností Hewlett-Packard, VMware a Microsoft.

Zázračný všelék?

Tak jako všechno na světě, každé řešení má své slabé i silné stránky.

Klady

Jeden partner zajišťující chod důležitých systémů je ideální pro případné řešení potíží. Zvláště, když existuje trouble ticket systém, do kterého každý technik zapisuje všechny změny, operace a problémy kteřé vyřešil. Máte tak naprostou kontrolu, co se ve Vašem hostovaném IT děje.

Bez starostí, jedno číslo na které voláte když IT nefunguje. Nestaráte se, zda máte dost místa na disku serveru či databáze; zda zálohování zálohuje či zda je počítač dost rychlý.

Řízené IT prostředí a to jak stanice, tak servery umožňují mnohem lepší ochranu proti výpadku služby či napadení a odcizení dat. Antivirová ochrana je samozřejmostí.

Legální software bez extrémních nákladů. Díky pronájmu platíte vše dlouhodobě a opravdu pouze po dobu, kdy daný software používáte (umožňuje-li to). Nemusíte se bát, že si uživatelé nainstalují nelegální software a přivedou tak společnost do potíží. Navíc, celou zodpovědnost za Vás přebíráme my.

Home Office je dnes velmi populární slogan. Koneckonců, některá práce se dá krásně dělat z domova stejně dobře jako z kanceláře. Za tu musíte platit nájem atd. Obchodníci večer mohou z domu zapsat do informačního systému záznam z akvizic; projekt manager může celou dobu ze pracovat ze svého domácího počítače.

Jasné náklady jsou ideální pro firemní rozpočet. Za uživatele či počítač zaplatíte jasnou částku, která se nemění. Nezáleží na tom, jak v průběhu roku rostou nároky uživatele na místo na disku; náklady jsou dané. Přijmete-li dalšího pracovníka, prostě přidáte jeden přístup. Odejde-li, prostě odeberete jeden přístup. Co může být jednodušší?

Ekologičnost celého řešení. Tím, že se na jednu úlohu nespecializuje jeden hardwarový server ale podle potřeb se výkon rozkládá, je možné pracovat s výkonem tak jak je potřeba. Prakticky lze říci, že na služby požadující 8 serverů stačí při virtualizaci serverů 6, což znamená nižší náklady, méně spotřebované energie a díky tomu méně spáleného uhlí. Navíc, použitím tenkých klientů místo moderních výkonných počítačů můžete výrazně ušetřit na energii i Vy!

Zápory

Jeden partner může být i potíž. Všechna Vaše data a infrastruktura jsou u nás, změna dodavatele je těžší. Nezbytnou roli zde hraje důvěra, nezneužijeme Vaše data? Přístup k Vašim datům stejně Váš správce má; je jedno kde jsou uložena. A načím cílem není jednorázově zneužít Vaše citlivé informace, chceme být Váš dlouhodobý IT partner.

Závislost na internetu je obecně špatná věc. Naše zkušenosti říkají, že nefunguje-li mail, stejně lidé nepracují, protože zrovna teď musí mailovat. Dnes se dá velmi spolehlivý internet koupit za "hubičku"; navíc máme pro Vás připraveno i řešení záložní konektivity, takže případný výpadek neznamená nefunkčnost celé společnosti. Jelikož naši technici monitorují i stav připojení klientů, dokáží naštěstí případný výpadek zjistit velmi brzo a začít rychle jednat o nápravě s Vaším providerem za Vás; ale nutno přiznat. Je to další závislost.