TelefonickáPodpora
Telefonická
+420 325 519 090

Telefonická podpora produktu Smart4Web v pracovní dny od 7:30 do 16:30.
Nebo individuálně po dohodě s osobním konzultantem.

Hlášení závad a požadavků

Hlášení závad a požadavků lze zasílat pouze na emailovou adresu podpora@m2000.cz

V rámci zkvalitnění Podpory nelze jiný způsob hlášení akceptovat a takto podaná hlášení nelze zařadit do řešení.

Děkujeme za pochopení.

Smart4Web ERP, B2B a B2C v Elektrooáze

thmb_logo-elektrooaza.jpg

03. 11. 2014

Společnost Maděra a Šípek, spol. s r. o je náš dlouhodobý zákazník. Řešení Smart4Web využívá pro kompletní řízení skladu a prodejny (objednávky zákazníků, objednávky k dodavatelům, rezervace, komunikace s e-shopem, výměna dat s přepravci zásilek, …). V průběhu roku 2014 byl v této společnosti spuštěn zcela nový e-shop www.oaza.cz . Tento nový e-shop je součástí Smartt4Web. Tzn. není to žádný externí SW, kde by byla nutná implementace složité komunikace mezi e-shopem a skladovým systémem, ale toto řešení je standardní součástí –modulem Smart4Web. Odměnou za nemalé úsilí i pro nás je ocenění, které tento web získal: finalista v soutěži ShopRoku 2014 v kategorii Cena kvality a Elektronika.

Společnost Maděra a Šípek, spol. s r. o je náš dlouhodobý zákazník. Řešení Smart4Web využívá pro kompletní řízení skladu a prodejny (objednávky zákazníků, objednávky k dodavatelům, rezervace, komunikace s e-shopem, výměna dat s přepravci zásilek, …). V průběhu roku 2014 byl v této společnosti spuštěn zcela nový e-shop www.oaza.cz . Tento nový e-shop je součástí Smartt4Web. Tzn. není to žádný externí SW, kde by byla nutná implementace složité komunikace mezi e-shopem a skladovým systémem, ale toto řešení je standardní součástí –modulem Smart4Web.
Odměnou za nemalé úsilí i pro nás je ocenění, které tento web získal: finalista v soutěži ShopRoku 2014 v kategorii Cena kvality a Elektronika.