TelefonickáPodpora
Telefonická
+420 325 519 090

Telefonická podpora produktu Smart4Web v pracovní dny od 7:30 do 16:30.
Nebo individuálně po dohodě s osobním konzultantem.

Hlášení závad a požadavků

Hlášení závad a požadavků lze zasílat pouze na emailovou adresu podpora@m2000.cz

V rámci zkvalitnění Podpory nelze jiný způsob hlášení akceptovat a takto podaná hlášení nelze zařadit do řešení.

Děkujeme za pochopení.

Smart4Web ERP řídí dodávky koupelen v Bauhausu

thmb_logo-bath-deluxe.jpg

03. 11. 2014

Firma BATH DELUXE je náš dlouholetý zákazník. Jeho obchod se dlouhodobě odehrával na základě kontejnerových dodávek koupelnového vybavení a nábytku na centrální sklady Bauhausu v zemích severní Evropy. V průběhu letošního roku byl spuštěn nový velký obchodní projekt. Jednotlivé prodejny Bauhausu v Dánsku, Norsku, Finsku, Švédsku a na Islandu byly vybaveny vzorovými koupelnami BATH DELUXE. Dnes zákazník přijde do prodejny Bauhaus a udělá objednávku konkrétních položek pro svojí koupelnu s místem dodání k sobě domů.

Firma BATH DELUXE je náš dlouholetý zákazník. Jeho obchod se dlouhodobě odehrával na základě kontejnerových dodávek koupelnového vybavení a nábytku na centrální sklady Bauhausu v zemích severní Evropy. V průběhu letošního roku byl spuštěn nový velký obchodní projekt. Jednotlivé prodejny Bauhausu v Dánsku, Norsku, Finsku, Švédsku a na Islandu byly vybaveny vzorovými koupelnami a BATH DELUXE společně s Bauhausem také mnoho investovali i do reklamy. Dnes zákazník přijde do prodejny Bauhaus a udělá objednávku konkrétních položek pro svojí koupelnu s místem dodání k sobě domů. Objednávka z Bauhausu je odeslána přes EDI komunikaci do našeho systému. Pracovník BATH DELUXE provede základní kontrolu a potvrdí objednávku. Elektronicky jsou odeslána data do externího skladu v Dánsku, který následně objednávku připraví k expedici a elektronicky zpět potvrdí. Tím dojde v našem systému k automatickému vytvoření dodacího listu a faktury. A pracovník BATH DELUXE může odeslat soubor zásilek k přepravci pro zajištění dopravy a také přes EDI komunikaci odešle fakturu

V našem systému jsou automaticky načteny a následně kalkulovány také veškeré náklady na skladování, dopravu, palety a případně zpětné bonusy. Tím majitel společnosti dostává extrémně přesná a detailní data pro vyhodnocení prodejů jednotlivých položek.