TelefonickáPodpora
Telefonická
+420 325 519 090

Telefonická podpora produktu Smart4Web v pracovní dny od 7:30 do 16:30.
Nebo individuálně po dohodě s osobním konzultantem.

Hlášení závad a požadavků

Hlášení závad a požadavků lze zasílat pouze na emailovou adresu podpora@m2000.cz

V rámci zkvalitnění Podpory nelze jiný způsob hlášení akceptovat a takto podaná hlášení nelze zařadit do řešení.

Děkujeme za pochopení.

Smart4Web plánuje výrobu v MODIKOVU

thmb_thmblogo.jpg

30. 04. 2015

Modikov je dnes již náš dlouholetý zákazník. Původně používal systém Apertum, ze kterého přešel na náš Smart4Web ERP. S postupným oživením ekonomiky a nárůstem zakázek vznikla potřeba na detailnější a přesnější plánování výroby, Řešení mělo dva základní požadavky: 1/ Umožnit plánování kapacit jednotlivých směn a jejich postupné obsazování jednotlivými operacemi. 2/ Umožnit obchodu zjistit předběžný termín výroby ještě před uzavřením smlouvy. Tady pohled: pokud by se podepsala smlouva teď, příští týden, nebo přes příští týden, kdy by bylo vyrobeno s ohledem na aktuální naplněnost kapacity výroby. Vše se podařilo ke spokojenosti zákazníka a kapacitní plánování výroby je již v ostrém provozu.

Modikov je dnes již náš dlouholetý zákazník. Původně používal systém Apertum, ze kterého přešel na náš Smart4Web ERP. S postupným oživením ekonomiky a nárůstem zakázek vznikla potřeba na detailnější a přesnější plánování výroby, 
Řešení mělo dva základní požadavky:
 1/ Umožnit plánování kapacit jednotlivých směn a jejich postupné obsazování jednotlivými operacemi.
 2/ Umožnit obchodu zjistit předběžný termín výroby ještě před uzavřením smlouvy. Tady pohled: pokud by se podepsala smlouva teď, příští týden, nebo přes příští týden, kdy by bylo vyrobeno s ohledem na aktuální naplněnost kapacity výroby.
Vše se podařilo ke spokojenosti zákazníka a kapacitní plánování výroby je již v ostrém provozu.