Smart4Web - ERP, CRM, groupware
TelefonickáPodpora
Telefonická
+420 325 519 090

Telefonická podpora produktu Smart4Web v pracovní dny od 7:30 do 16:30.
Nebo individuálně po dohodě s osobním konzultantem.

Hlášení závad a požadavků

Hlášení závad a požadavků lze zasílat pouze na emailovou adresu podpora@m2000.cz

V rámci zkvalitnění Podpory nelze jiný způsob hlášení akceptovat a takto podaná hlášení nelze zařadit do řešení.

Děkujeme za pochopení.

Produkty Smart4Web

CRM, Řízení procesů

Kalendář, Správa kontaktů, Úkoly, Aktivity, Mail, Telefony, SMS Vnitrofiremní komunikace, Kampaně, Hromadná korespondence, Call centrum, HelpDesk, Katalogy

ERP

Účetnictví, Pokladna, Banka, Majetek, Objednávky, Sklady, Prodej, Konsignační sklady, Výroba, Podpora čárových kódů, Tvorba cen, Přeceňování, Servis, Řízení lidských zdrojů, online komunikace mezi pobočkami, zasílání dokladů a sestav ve formátu PDF e-mailem přímo ze systému

ROLAP, Controling

Modely, Datový sklad, Data mining, Reporting, Analýzy, Plán, Skutečnost, Vyhodnocení

Hotová řešení

Řízení zakázek
Hromadná fakturace paušálů
Billing poskytovatelů VoIP
Řízení obchodních týmů
CRM s napojením na externí ekonomický SW
Řízení VO skladů s pobočkami

Tiskové zprávy

Smart4Web je spolufinancován Evropskou unií

thmb_oppiksmall.jpg

V průběhu let 2017-2019 realizuje společnost M2000 spol. s r.o. projekt s názvem Smart4Web Suite.

Smart4Web plánuje výrobu v MODIKOVU

thmb_thmblogo.jpg

Modikov je dnes již náš dlouholetý zákazník. Původně používal systém Apertum, ze kterého přešel na náš Smart4Web ERP. S postupným oživením ekonomiky a nárůstem zakázek vznikla potřeba na detailnější a přesnější plánování výroby, Řešení mělo dva základní požadavky: 1/ Umožnit plánování kapacit jednotlivých směn a jejich postupné obsazování jednotlivými operacemi. 2/ Umožnit obchodu zjistit předběžný termín výroby ještě před uzavřením smlouvy. Tady pohled: pokud by se podepsala smlouva teď, příští týden, nebo přes příští týden, kdy by bylo vyrobeno s ohledem na aktuální naplněnost kapacity výroby. Vše se podařilo ke spokojenosti zákazníka a kapacitní plánování výroby je již v ostrém provozu.

Smart4Web ve VAN GILLERN

thmb_logovangillern.jpg

Společnost VAN GILLERN s.r.o. je jeden z největších výrobců obalů z PE fólie na českém trhu. Od konce loňského roku má implementované řešení Smart4Web ERP, které plně pokrývá oblasti obchodu a výroby. V našem nástroji Definiční list uživatel jednoduše nakonfiguruje požadovaný výrobek a systém již zajistí správnou kalkulace ceny výrobku. Ale také dopočet veškerých časů jednotlivých výrobních operací. Proto v našem systému dnes kompletně řídí plánování, průběh a odvádění výroby.

Smart4Web ERP, B2B a B2C v Elektrooáze

thmb_logo-elektrooaza.jpg

Společnost Maděra a Šípek, spol. s r. o je náš dlouhodobý zákazník. Řešení Smart4Web využívá pro kompletní řízení skladu a prodejny (objednávky zákazníků, objednávky k dodavatelům, rezervace, komunikace s e-shopem, výměna dat s přepravci zásilek, …). V průběhu roku 2014 byl v této společnosti spuštěn zcela nový e-shop www.oaza.cz . Tento nový e-shop je součástí Smartt4Web. Tzn. není to žádný externí SW, kde by byla nutná implementace složité komunikace mezi e-shopem a skladovým systémem, ale toto řešení je standardní součástí –modulem Smart4Web. Odměnou za nemalé úsilí i pro nás je ocenění, které tento web získal: finalista v soutěži ShopRoku 2014 v kategorii Cena kvality a Elektronika.

Smart4Web ERP v DOPOSu Přelouč

thmb_logo-dopos.jpg

DOPOS Přelouč s.r.o. je prodejce oken, ale také prodejce a výrobce stínící techniky (sítě do oken, vertikální a horizontální žaluzie). Data pro položky oken importujeme již ověřeným způsobem z konstrukčního systému KLAES. Ostatní položky jsou KONSTRUOVÁNY již ve Smartu. Tyto položky jsou oceněny pomocí rastrových ceníků a různých forem příplatků. U těchto položek probíhá i výpočet výrobních dat a následně tedy také tisk výrobních listů. Celá výroba vlastních výrobků se řídí v našem systému. Kapacita jednotlivých typů výrob je přepočítávána na VJ (výrobní jednotky) a dle toho je výroba plánována.

Smart4Web ERP řídí dodávky koupelen v Bauhausu

thmb_logo-bath-deluxe.jpg

Firma BATH DELUXE je náš dlouholetý zákazník. Jeho obchod se dlouhodobě odehrával na základě kontejnerových dodávek koupelnového vybavení a nábytku na centrální sklady Bauhausu v zemích severní Evropy. V průběhu letošního roku byl spuštěn nový velký obchodní projekt. Jednotlivé prodejny Bauhausu v Dánsku, Norsku, Finsku, Švédsku a na Islandu byly vybaveny vzorovými koupelnami BATH DELUXE. Dnes zákazník přijde do prodejny Bauhaus a udělá objednávku konkrétních položek pro svojí koupelnu s místem dodání k sobě domů.

Smart4Web ERP ve Vino-klub.cz

thmb_logo-vino-klubcz.jpg

Od ledna letošního roku využívá naše řešení také firma Víno-klub.cz, s.r.o. Tato společnost provozuje jeden z největších e-shopů zaměřených na víno a také má v centru Prahy vlastní prodejnu. Námi dodávané řešení se stalo centrálním systémem, ze kterého jsou na jedné straně čerpána kompletní data pro e-shop, zpracování veškerých druhů plateb, detailní přehled přes všechny zpracovávané objednávky, skladová evidence a fakturace až na druhé straně po kompletní účetnictví.

Smart4Web ERP, CRM v BIOGENA CB spol. s r.o.

thmb_logo-biogena.jpg

S implementací našeho systému Smart4Web bylo započato již na začátku roku 2014. Do dnešního dne naše řešení kompletně nahradilo původní softwary a doplňkové evidence. V Smart4Web ERP je plně řízena výroba, obchod a účetnictví. Samozřejmostí je CRM a B2B řešení (v mobilní verzi) pro obchodníky. Byla zprovozněna také automatická komunikace s externí skladovou logistikou. Náš SW také plně využívají dceřiné společnosti v okolních zemích (SK, HU a PL). Aktuálně připravujeme webový portál s e-shopem.

Smart4Web CRM v Profidachu

thmb_logoprofidach.jpg

Stavebniny Profidach používají ke standardní skladové evidenci IS EKONOM. Ale protože vedení společnosti chyběla možnost efektivně řídit a vyhodnocovat obchodníky na základě aktuálních a přehledných informací, rozhodli se pro implementaci Smart4Web CRM. IS EKONOM pro skladovou evidenci zůstal, ale přes datový můstek čerpáme poměrně detailní informace do Smart4Web. Obchodník tak vidí v Smartu všechny svoje nabídky, faktury a jiné doklady ke svým zákazníkům. Ale hlavně ve Smartu plánuje veškeré svoje aktivity, které jsou vždy spojené s konkrétním zákazníkem, nabídkou, zakázkou, fakturou, … Vedení společnosti tak získalo detailní přehled o všech aktivitách svých obchodníků a mohlo tak výrazně zefektivnit jejich činnost. Přidanou hodnotou ve Smartu pak jsou různé, na míru nastavené statistické výstupy z prodeje.